bitmex
Erkek Sağlık

ERKEK LAZER EPİLASYON

EPİDERMİS LAZER EPİLASYON

 

Çağdaş ve modernleşen dünya da ağda yerine artık lazer epilasyon tercih ediliyor. İzmir Lazer Epilasyon Günümüzde pek çok kadın ve erkek sağlık ve hijyen kuralları açısından lazer işlemini oluyor. Herhangi bir sağlık problemi olmaz. Yalnızca cilt de kızarıklık olabilir. Bu da 1 gün içerisinde iyileşecektir. Günümüzde en sık tercih edilen lazer epilasyon 4 türe ayrılmaktadır. Alexandritea ve Buz lazer başta gelmektedir. En etkili, kesin ve kalıcı çözüm için kişilerin tercih ettiği lazer türüdür. Bunların yanı sıra YAG lazer, damar ve leke için uygulanan bir lazer türüdür. Ruvy lazer epilasyon ise dudak üstü tüyler için tercih edilmektedir. Uzman kişiler öncelikle kıl veya tüy yapınızın inceliğine ve kalınlığına bakar ve kaç seansta biteceğini size söyler. Genellikle 6 ila 8 seans arasında kalıcı sonuçlar elde edilebiliyor. Epilasyon olmuş bölgeye güneş ışını ile temas edilmemelidir. Ayrıca duş da ılık su kullanılmalıdır. Herhangi peeling, kese ve cilt ürünleri kullanılmamalıdır. Aksi halde bu deriyi tahriş edebilir. Bu nedenle dikkat edilmesi kurallara uyarsanız kısa süre içerisinde siz de olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

 

EPİDERMİS ERKEK LAZER EPİLASYON

 

Günümüzde pek çok erkek kadınlar gibi kişisel temizliğine ve hijyenine önem veriyor. Epidermis Saç Mezoterapisi Bunun sonucunda erkekler de lazer epilasyon olarak istenmeyen tüylerinden kurtuluyor. Kısa süre içerisinde en etkili yöntem ile Alexandritea lazer sayesinde kurtulabilirsiniz. Erkeklerin kıl yapısı kaşın ve serttir. Bu nedenle en uygun lazer tipi Alexandritea’ dir. Daha sonra Buz lazer de tercihler arasında olabilir. Genellikle iki lazer epilasyonda acı hissi olmaz. Oldukça sağlıklı, güvenli ve hızlı sonuçlar almanın tek yolu budur. Erkekler sakal, ense, boyun, bacaklar, kollar, yüz, sırt, göğüs ve genital bölge için lazer epilasyon tedavisi görebilir. Alexandritea lazer ile kısa sürede en kesin sonuçlar alınır. Bu nedenle erkekler de hijyen açısından lazer olmayı tercih ediyor.

 

EPİDERMİS SAÇ MEZOTERAPİSİ

 

Saç mezoterapisini tercih eden kişiler genellikle saçları dökülen ve yıpranan kişilerdir. İzmir Lazer Epilasyon Saç yapısı o kadar hassastır ki oldukça önem verilmesi gereken yerlerden birisidir. Seyrek olan kısma uygulanacak olan ince uçlu iğne ile mineraller, vitaminler, oligelement ve düzenleyiciler dokuya ulaşarak kan dolaşımını sağlamış olur. Ardından saç kürü yapılarak yapılan tüm işlem dış etkenlere karşı koruma altına alınır. Bu işlem oldukça basit ve maliyeti açısından düşüktür. Kısa sürede birkaç seans ile saç dökülmesi probleminizi yok edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir